O festiwalu

 

To nie jest festiwal, ale może to być więcej niż tylko kolejna potańcówka – wszystko zależy od Ciebie!

Z różnych powodów postanowiliśmy, że  w 2019 roku Lovembal nie będzie miał formy kilkudniowego festiwalu. W tym roku zaprosimy Was na serię mniej rozbudowanych wydarzeń, które skupią się na warsztatach tanecznych, a ich dopełnieniem będzie potańcówka z doskonałą muzyką na żywo. Zapraszamy na drugą tegoroczną odsłonę Lovembalu!

KONCEPT
Tym razem do wyboru dajemy Wam aż osiem warsztatów tanecznych, które poprowadzi czworo różnych nauczycieli, oprócz tego oczywiście bal z doskonałą muzyką na żywo oraz afterparty. Pojawią się także warsztaty muzyczne, ale o nich więcej informacji po 22.04.
Ogólny harmonogram, który może jeszcze ulec nieznacznym zmianom, wygląda tak

Pobierz najważniejsze informacje o wydarzeniu w PDFie: INFORMATOR

Szczegółowy program znajduje się również na stronie: http://lovembal.pl/pl/program-pl/program/

 

BILETY

Przedsprzedaż biletów zakończyła się.

Bilety na warsztaty oraz potańcówki będzie można zakupić na miejscu – przed rozpoczęciem się warsztatów oraz przed i w trakcie potańcówek.
W przypadku warsztatów liczba dostępnych miejsc jest dość mała, więc zainteresowanych nabyciem ich „last minute” prosimy o przyjście co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć
Nie ma już możliwości zakupu fullpassa. 

*Ceny ze zniżką – jeśli regularna cena stanowi barierę dla uczestnictwa w Lovembalu, skorzystaj z ceny ze zniżką.

Pragniemy podkreślić, że wpływy uzyskane z biletów w całości przeznaczamy na honoraria dla wykonawców, nauczycieli, koszty sal, noclegów, wyżywienia oraz inne koszty wynikające bezpośrednio z organizacji wydarzenia. Nie otrzymujemy niestety żadnego dofinansowania na nasze działania, a wszyscy organizatorzy pracują jako wolontariusze. Dla tej edycji nie prowadzimy też zbiórki crowdfundingowej, która dotąd stanowiła istotne uzupełnienie naszego budżetu.
Każdego, kto może sobie pozwolić na zapłacenie pełnej ceny gorąco do tego zachęcamy – pozwoli nam to na spokojną pracę nad przygotowaniami.

 

Map