O festiwalu

To nie jest festiwal, ale może to być więcej niż tylko kolejna potańcówka – wszystko zależy od Ciebie!

Z różnych powodów postanowiliśmy, że  w 2019 roku Lovembal nie będzie miał formy kilkudniowego festiwalu. W tym roku zaprosimy Was na serię mniej rozbudowanych wydarzeń, które skupią się na warsztatach tanecznych, a ich dopełnieniem będzie potańcówka z doskonałą muzyką na żywo. Zapraszamy na drugą tegoroczną odsłonę Lovembalu!

KONCEPT
Tym razem do wyboru dajemy Wam aż osiem warsztatów tanecznych, które poprowadzi czworo różnych nauczycieli, oprócz tego oczywiście bal z doskonałą muzyką na żywo oraz afterparty. Pojawią się także warsztaty muzyczne, ale o nich więcej informacji po 22.04.
Ogólny harmonogram, który może jeszcze ulec nieznacznym zmianom, wygląda tak

 

BILETY

Sprzedaż biletów rozpocznie się 16.04 (wtorek) o g. 20:19 na stronie: https://bilety.balfolkpoznan.pl/pl/

Dostępne są opcje płatności kartą, szybkie płatności online (dla większości polskich banków) oraz bezpośredni przelew na konto.

*Ceny ze zniżką – jeśli regularna cena stanowi barierę dla uczestnictwa w Lovembalu, skorzystaj z ceny ze zniżką.

Pragniemy podkreślić, że wpływy uzyskane z biletów w całości przeznaczamy na honoraria dla wykonawców, nauczycieli, koszty sal, noclegów, wyżywienia oraz inne koszty wynikające bezpośrednio z organizacji wydarzenia. Nie otrzymujemy niestety żadnego dofinansowania na nasze działania, a wszyscy organizatorzy pracują jako wolontariusze. Dla tej edycji nie prowadzimy też zbiórki crowdfundingowej, która dotąd stanowiła istotne uzupełnienie naszego budżetu.
Każdego, kto może sobie pozwolić na zapłacenie pełnej ceny gorąco do tego zachęcamy – pozwoli nam to na spokojną pracę nad przygotowaniami.

Map