O festiwalu

W 2020 r. będzie tylko jeden Lovembal i nie chcesz go przegapić!

Trzy dni spotkań z tańcem i muzyką czerpiącą z tradycji różnych regionów zachodnioeuropejskich. To wyjątkowy czas, kiedy uczestnicy będą mogli zanurzyć się w świecie wirującym wokół tańca i muzyki, w przyjaznej atmosferze spotkać przyjaciół i zawrzeć nowe znajomości, nauczyć się czegoś, także o sobie. To nie tylko taniec, ale też relacje, szczere emocje i wszechobecna życzliwość.

Czeka nas potańcówka z muzyką na żywo, którą zagrają znakomici muzycy z Polski i Belgii, intensywne warsztaty ze świetnymi nauczycielami oraz dodatkowa dawka tańca w ramach before i after party.

Podczas Lovembalu w 2020 roku warsztaty taneczne poprowadzą Sara Guia de Abreu i Paulo Oliveira (Portugalia/Holandia) oraz Gregory Dyke (Wielka Brytania), a w ramach głównego wydarzenia zagrają Snaarmaarwaar (Belgia), Airboxes (Belgia) oraz Balsam (Polska).


🦜

 

LOVEMBAL 2020 – INFORMATOR

BILETY

Bilety na potańcówki 15 i 16.02 oraz na wszystkie warsztaty taneczne są wyprzedane.
Jeżeli nadal chcielibyście je nabyć, możemy jedynie zasugerować obserwowanie postów w wydarzeniu na Facebooku – możliwe, że ktoś będzie zmuszony do odsprzedania swojego biletu:

https://www.facebook.com/events/988834301455636/

Organizator nie zajmuje się pośrednictwem w tego rodzaju sprzedaży.

Wstęp na potańcówkę 14.02 jest bezpłatny i nie wymaga wejściówki, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Po osiągnięciu limitu organizator może odmówić możliwości wstępu.

 

 

Wspomnienie z Lovembalu 2018