FAQ

Nie mogę przyjechać, czy mogę zwrócić bilet i dostać moją wpłatę z powrotem?

Nie ma takiej możliwości, ale możesz odsprzedać swój bilet innej osobie. Jeśli nikt spośród Twoich znajomych nie potrzebuje biletu, zamieć ogłoszenie na wydarzeniu na Facebooku. Po odsprzedaniu prześlij maila z potwierdzeniem Twojego biletu do nowego właściciela/właścicielki. Nie musisz powiadamiać organizatorów.

Mam FULLPASS, ale nie będę jednak mogła/mógł uczestniczyć w warsztatach tanecznych, będę tylko na potańcówkach. Czy mogę odsprzedać komuś moje miejsce na warsztatach?

Nie ma możliwości podziału biletu. W takiej sytuacji możesz jedynie odsprzedać cały FULLPASS, a odkupić od kogoś bilet na potańcówki.

Czy muszę mieć wydrukowany bilet?

Nie. Wystarczy wyświetlenie kodu QR dla Twojego zamówienia lub biletu na ekranie urządzenia moblinego. Możemy też zweryfikować zamówienia na podstawie danych, które zostały podane podczas jego składania.

Czy na potańcówki mogę przynieść swoje napoje?

Tak! To nawet bardzo wskazane, bo na miejscu nie będzie baru, więc najlepiej zaopatrzyć się z wyprzedzeniem. W centrum Poznania obowiązuje zakaz sprzedaży alkoholu po g. 22, zatem w przypadku potańcówek w piątek i niedzielę zakupów napojów z % należy dokonać z wyprzedzeniem, klub Rondo mieści się już poza obszarem obowiązywania zakazu, więc w sobotę będzie można uzupełnić zapasy także o późniejszej porze (Żabka, stacja BP).

W sobotę 15.02 dostępna będzie za darmo kawa i herbata – zabierz swój kubek, jeśli chcesz skorzystać. Na miejscu będzie też można zakupić kubek wielorazowego użytku.

Czy będzie sesja?

To zależy 😉 Podczas potańcówek 14 i 16.02 muzycy, którzy chcieliby zagrać do tańca są bardzo mile widziani i jeśli będą chętni, to jest możliwość grania sesyjnego. Ze względu na zasady wynajmu lokalu na potańcówkę 15.02 musimy całkowicie opuścić lokal i udostępnić go od sprzątania o konkretnej godzinie – 3:00 (w nocy). Musimy też zdemontować i wynieść z sali podest sceniczny. Jeśli po zakończeniu koncertów na scenie będzie jeszcze dość czasu oraz znajdą się chętni muzycy – z radością ugościmy także krótką sesję do 2:30.

Masz inne pytanie? Napisz do nas na info@lovembal.pl – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.